Uygulamalarımız


 

Seramik Zırh Kaplama

Araçlarda uzun süreli ve kalıcı parlaklık sağlar. camın sıvılaştırılmış halidir. Boyayı, alaşımları ve camları trafikteki kirletici maddelerden, hava etkisiyle günlük aşınmadan ve kuş pisliğinden korumak için tasarlanmış yeni, sıra dışı bir üründür.

Detaylı incele

 

Güvenlik ve Güneş Korumalı Cam Filmi

Güneş kontrol ya da Güvenlik cam filmleri güneş enerjisini yüksek oranlarda yansıtır. Klima için harcanan yakıttan tasarruf sağlar, aracınızda serin ve konforlu bir sürüş sağlar, renk tonları sayesinde aracınıza şık bir görünüm kazandırmak için idealdir.

Detaylı incele

 

Kaput Koruma Filmi

Bu sistemle önde giden araçlardan gelebilecek küçük taşların kaputa hasar vermesi önlenir. Kaputun en çok hasar görebilen ön kısmına uygulanır.

Detaylı incele

 

Komple Araç Kaplama & Renk Değişimi

Standart, mat, metalik renk seçenekli araç kaplama folyoları, aracın renk ve görünüm değiştirmesini, yenilenmesini sağlar.

Detaylı incele

 

Detaylı İç Temizlik

Otomobilinizin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelere maruz kalır. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar ayrıca bu kirlilik sağlığımızı tehdit eder. Kullanılmış otomobillerin, iç mekânlarını ilk günkü temizliğine kavuşturmak amacıyla yapılan bir uygulamadır.

Detaylı incele

 

Koltuk Koruma

Araçların koltuk döşemelerine uygulanan bu sistem sayesinde döşemeler leke tutmaz.

Detaylı incele

 

Pasta Cila Boya Koruma

Güneş ışığı, yağmur asitleri, tuzlu çamur vb. dış etkenler zamanla araçların boyasını soldurup matlaştırır, Automaster, boya koruma uygulaması ile zamanla oluşan bu tahribatı gidererek boya üzerini parlak bir katmanla kaplar.

Detaylı incele

 

Su İtici Cam Kaplama

Sürüş güvenliği için gerekli olan bu uygulamada, camın yüzeyindeki gözle görülmeyen pürüzler kapatılarak, su damlalarının cam yüzeyindeki kayması sağlanır.

Detaylı incele

 

Motor Temizliği & Koruma

Araçların motor bölümünde ölçümler yapan birçok elektronik sensör vardır. Motor koruma uygulaması ile bu sensörlerin sudan etkilenmeleri ve ani voltaj değişiklikleri önlenerek, elektrik devreleri koruma altına alınmış olur.

Detaylı incele

 

Klima Bakteri Temizliği

Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur. Bu uygulama klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlar.

Detaylı incele
Shop